Delimáno

Užijte si grilovačku bez ohledu na počasí

Ideální pro večírky, chutné snídaně, čerstvé obědy, nebo dokonce i speciální páteční večeři
13. 7. 2019

Delimano Joy elektrický stolní gril je univerzální gril, který zvládne vaše oblíbená letní jídla bez ohledu na roční období. Budete ho milovat, protože je prostě opravdu univerzální - bez ohledu na místo, bez ohledu na příležitost - snadno se ukládá a lze jej použít uvnitř i venku. Má dostatečně velkou plochu na vaření rozložené do 2 částí a je nahřátý za méně než minutu, takže pokud máte chuť si přidat, nemusíte čekat věky.

Plochá a rýhovaná strana pro jakýkoliv typ grilování

Tento všestranný oboustranný gril, vhodný na snídani, oběd a večeři, je ideální pro přípravu všech druhů lahodných pokrmů:

  • plochá strana je ideální na přípravu smažených vajec, krevet, bramborových rösti, hamburgerů a palačinek
  • vroubkovaná strana je ideální na přípravu slaniny, steaků, kebabů, zeleniny, ryb a dalších jídel
Delimáno

Kompaktní stolní gril, který má vše

  • Regulace teploty

S nastavitelným termostatem pro nastavení teploty grilování od 80°C do 200°C můžete vařit rare, medium, či well-done steaky pro všechny u stolu.

  • Pro grilování kdekoliv chcete

Elektrický stolní gril Delimano Joy je okouzlující a kompaktní, můžete jej mít klidně i na vašem jídelním stole. Protože je bezkouřový, lze jej použít také na terase, balkonu, zahradní kuchyni - vše, co potřebujete k používání, je elektřina.

  • Nepřilnavý

Nepřilnavý povrch zabraňuje tomu, aby se jídlo během přípravy připalovalo a trhalo. Na běžných grilech zůstává spousta jídla přilepená k povrchu, ale při použití elektrického stolního grilu Delimano Joy to tak není. Po přípravě povrch jen otřete a houbičkou.

  • Rychlé nahřívání a distribuce tepla

Tento gril obsahuje 2300 W topné těleso, ohřívá se rychle a rovnoměrně, a rovnoměrně také udržuje konstantní teplotu. Nastavitelný termostat umožňuje ruční nastavení na správnou teplotu, aby vyhovovala potřebám různých potravin a ty pak byly chutnější.

  • Žádný nepořádek v kuchyni

Speciálně navržený odkapávač zachycuje šťávu, tuk a olej. Zabrání zbytečnému nepořádku ve vaší kuchyni a umožní dosáhnout dokonalých výsledků grilování bez ohledu na to, jaké jídlo připravujete - mořské plody, zeleninu, koláče, ryby, vejce, palačinky,…

  • Snadné uskladnění

Stolní gril Delimano Joy je lehký a praktický. Nezabírá téměř žádné místo a vejde se téměř všude. Proto je vhodný i pro milovníky grilování, kteří žijí v menších bytech.

Nyní ho seženete na webových stránkách Delimano s letní slevou 35 % jen za 1299 Kč. Více informací zde: http://links.delimano.cz/c/20403005