Testováno dětmi!

Testováno dětmi! To je novinková linie BAMBINI se znamením motýlka pro naše nejmenší od Tescomy.

BAMBINI je pojmenování celé řady výrobků určených ke stravování našich nejmenších. Designéři Tescomy se jejich vývoji velmi pečlivě věnovali a samozřejmě konzultovali nejen s odborníky, ale testovali je i přímo s dětmi.

 

Linie BAMBINI byla vyvinuta pro usnadnění začátků jedení našich nejmenších. BAMBINI znamená celou jídelní soupravu o sedmi dílech tvořenou téměř nerozbitným melaminovým talířem a miskou, dětským příborem z nerezové oceli, dlouhou plastovou lžičkou (pro úspěšné „vyškrábání“ dobrot z úplného dna), hrníčkem a podložky s přísavkou (ta zase umí přichytit talíř ke stolu, aby se nikam nepohyboval). Všechny části sady mají motiv motýlka, můžete je mýt v myčce. Pořídit je můžete i samostatně.

BAMBINI jsou také sady lžiček – dětská lžička (3 kusy v balení) z toho nejkvalitnějšího plastu pro děti, které se učí samy jíst, dětská lžička dlouhá (3 kusy v balení) má navíc ještě delší rukojeť tvarovanou pro snadnější držení – na konci rozšířenou, protože právě tam je děti drží, a delší silikonová lžička vhodná od šesti měsíců. Dózy BAMBINI slouží pro uchovávání i ohřev připravených pokrmů. Dózy se vyrábí ve třech velikostech o obsahu150, 200 a 250 ml. Mají nejen skvěle těsnící víčko, ale i odměrky, takže přesně víte, kolik toho vaše dítko snědlo.

Dózy BAMBINI patří do ledničky, mrazničky, myčky nádobí i mikrovlnné trouby. Abyste měli jistotu, od kdy jídlo uchováváte, lze všechny dózy snadno popisovat. Dózy lze zakoupit i v balení 9 ks, které obsahuje všechny velikosti. S BAMBINI můžete i na výlet - s cestovní miskou se lžičkou. Miska má dobře těsnící víčko, ve kterém je hygienicky uložená lžička. Vše je vyrobeno z plastu, patří do myčky i mikrovlnky, ledničky i mrazničky.

BAMBINI doplňují dva typy bryndáků. Jeden je vyroben z odolné textilie s velkým podílem bavlny, druhý je z plastu a má navíc kapsu. Na všechny výrobky dětské řady BAMBINI dává Tescoma tři roky záruku, více informací naleznete na www.tescoma.cz .

 

Katalogové číslo                               název výrobku                               doporučená MOC

668010

bambini soupravaJídelní souprava BAMBINI, motýlci, 7 ks

499,-

668011

iska BAMBINI, motýlciMiska BAMBINI, motýlci

69,-

668012 Talíř BAMBINI, motýlciTalíř BAMBINI, motýlci 89,-
668013 Hrníček s násoskou BAMBINI, motýlciHrníček s násoskou BAMBINI, motýlci 89,-
668062 Dětská lžička BAMBINI, 3 ksDětská lžička BAMBINI, 3 ks 49,-
668066 Dětská lžička dlouhá BAMBINI, 3 ksDětská lžička dlouhá BAMBINI, 3 ks 59,-
668070 Dětská lžíce BAMBINI, 3 ksDětská lžíce BAMBINI, 3 ks 69,-
668120 Dóza na dětské pokrmy BAMBINI 150ml, 3ksDóza na dětské pokrmy BAMBINI 150ml, 3ks 119,-
668122 Dóza na dětské pokrmy BAMBINI 200ml, 3ksDóza na dětské pokrmy BAMBINI 200ml, 3ks 129,-
668124 Dóza na dětské pokrmy BAMBINI 250ml, 3ksDóza na dětské pokrmy BAMBINI 250ml, 3ks 149,-
668130 Dóza na dětské pokrmy BAMBINI, 9 ksDóza na dětské pokrmy BAMBINI, 9 ks 399,-
668140 Cestovní miska se lžičkou BAMBINICestovní miska se lžičkou BAMBINI 99,-

 

Všechny výrobky tradičního českého výrobce chytrých a praktických pomocníků do kuchyně můžete zakoupit na www.tescoma.cz, ve značkových prodejnách Tescoma po celé České či Slovenské republice, nově i v německém Augsburgu, ale i u dalších prodejců. Seznam prodejců a další informace o Tescomě naleznete na www.tescoma.cz.

Komentáře

Trvalý odkaz

Ahoj Ivanko, ráda jsem si vše se zájmem přečetla, protože mne tato řada zaujala už v "Loskutákovi", kde ji ukazoval nedávno Vodochod. Určitě z toho něco koupím Lucince a Nikolce. Soutěžit budu, ale jistější je koupit. :-) Pěkné dny.

Trvalý odkaz

taky plno věcí od Tescomy i nádobí a jsem spokojená.

Ahoj Lucko,
nechci na Tebe být protivný, už jen kvůli tomu, že máš naprosto nádherného pejska :D
Jsem uživatelem kuchařky opravdu strašně dlouho a už jsem zažil hodně soutěží. Ještě jsem sice nevyhrál:-D Ale snad to jednou přijde.
Možná jsi to nemyslela zle, a i já nejsem zastánce nějakých komerčních reklam. Když se podíváš, tak takovéhle články jsou tu jen vyjimečně a když už se nějaký ten článek objeví, tak mě to většinou zajímá. Je to věc názoru, to je fakt a někoho to zaujme a někoho ne, jen jsem nepochopil, proč zrovna ty tohle komentuješ. Když se ti prostě nelíbí, nebo tě to nezaujalo, tak to prostě přeskoč :-)
Hele, když vyhraju, tak ti něco věnuju :-)
A budeš mít doma taky tescomu :D

P.S.: Nechtěla by jsi někdy jít venčit :-)

Děkuji, Ekuchařko, za vysvětlení. Nemám nic proti PR článkům, jen mě zarazilo, že není jako "sebeprezentující" označen. Obvykle takto prezentovány jsou a čtenář, který se zajímá spíš o autorskou část webu, předem ví, že je může s klidem přeskočit.

Opět připravujeme velmi zajímavou soutěž o hodnotné zboží, které jsme zakoupili u spol. Tescoma. Vzhledem ke vstřícnému jednání jsme výrobci umožnili oslovit naše uživatele právě tímto článkem.
Zboží, které bude do soutěže uvedeno je vysoce kvalitní a dlouho jsme hledaly ceny, které bychom mohli poskytnout našim uživatelům. Sami za sebe můžeme říct, že to, co se chystá za soutěže, je více než zajímavé.
Děkuji
ekucharka.net

Děvčata, právě pro Vás chystáme soutěž o jejich pěkné ceny a opravdu to bude stát za to :-)
Já mám hodně věcí od nich do kuchyně, sice některé byly dražší, ale jsem spokojená :-) Ivana M

Trvalý odkaz

Máte pravdu, já osobně čínské věci ráda nemám :D Mám dvě malé děti a mohu říct, že vždy uvažuji nad tím, co jim koupím. Tenhle článek mě docela zaujal, protože to není ani drahé :-)

Trvalý odkaz

že je to na trhu a nemusí se kupovat ty šmejdy z Číny co obsahují plno jedů.