Soutěž Pernera

SOUTĚŽ: Nejlepší vánoční pečení je s Pernerkou. Získejte prémiovou mouku!

Chystáte se na vánoční pečení? Pořiďte si prémiovou mouku Pernerku a získejte slevu 20 % na její nákup přímo ze mlýna. A při troše štěstí můžete získat i jednu z deseti originálních zástěr.
16. 11. 2023

Do soutěže se zapojíte snadno

Uvařte či upečte něco s moukou Pernerkou a váš kulinářský výtvor vyfoťte se sáčkem Pernerky. Fotku stačí nahrát do níže uvedeného formuláře a můžete se začít rozmýšlet, které mouky či chlebové směsi si objednáte se slevou. To je vše.
Na autory deseti nejlepších fotografií navíc čeká deset originálních kuchařských zástěr.

soutěže tlačítko

 

Sleva pro každého účastníka soutěže

Výhercem slevy je každý, kdo splní jednoduché podmínky soutěže uvedené v úvodnímu odstavci. Každý zájemce se soutěže může účastnit pouze jednou, slevy se nesčítají. Slevu 20 % může každý výherce uplatnit při nákupu v e-shopu Pernerka na adrese https://eshop.pernerka.cz do 31.1.2024. Deset soutěžících s nejoriginálnější fotografií kromě slevy 20 % na nákup mouky v e-shopu Pernerka získá originální kuchařskou zástěru.

Proč péct s Pernerkou?

Prémiová mouka Pernerka je umleta z českého obilí nejvyšší kvality. V nabídce je hned 13 druhů Pernerek, část produkce je v bio kvalitě. Mouky Pernerky jsou výjimečné i nabídkou celozrnných mouk umletých do hladka. Tyto mouky jsou umlety unikátní mlýnskou technologií, kterou v České republice disponuje pouze Mlýn Perner. Díky tomu mají celozrnné hladké mouky Pernerka nižší glykemický index, hodnotnější nutriční vlastnosti, lepší vaznost vody a také lepší pečicí vlastnosti.

Mlýn Perner, kde se Pernerka mele, je také vybaven nejmodernějším optickým třídičem, který zkontroluje každé zrnko, jež se dostane do mlýna. Třídič spolehlivě vyhodnotí, zdali zrno odpovídá nastaveným standardům. Pokud není jakýkoli parametr splněn, zrno je vyřazeno. Tato důkladná příprava odstraní veškeré nečistoty i nekvalitní zrna.

Pravidla soutěže

Soutěž probíhá od 16. listopadu do 11. prosince 2023.
Uzávěrka dodání fotografií je neděle 11. prosince 2023.
Organizátor/Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže takové soutěžící, kteří nesplňují tato pravidla.
Soutěžícím se může stát každá fyzická osoba starší 18ti let a s bydlištěm v České republice.
Na email uživatele, který soutěžící vyplní ve formuláři budou zaslány informace v případě výhry. Dále nebude email uchováván pro další účely.
Pořadatel (videokucharka.cz) bude s texty receptů a soutěžními fotografiemi moci dále nakládat v rámci webu.

Soutěž Pernera