Dřevěné žaluzie podtrhnou krásu Vašeho interiéru

Dřevěné žaluzie podtrhnou krásu Vašeho interiéru

17. 2. 2012

PR - Dřevěné žaluzie, ať už v klasickém horizontálním, anebo vertikálním provedení, sluší každému typu bydlení. Snadno je sladíte s rozmanitými tvářemi všech interiérů. Mezi jejich další přednosti patří dlouhá životnost.

Žaluzie - oblíbený prvek stínící techniky
Dřevěné žaluzie patří mezi vyhledávané prvky stínící techniky. Za rostoucí oblibu vděčí především svému krásnému přírodnímu vzhledu. Dřevo jako přírodní materiál lze sladit v podstatě s každým typem interiéru, ať už je čistě moderní, rustikální, anebo tradiční.

Horizontální žaluzie
Nejčastější variantu představují horizontální žaluzie. Horizontální žaluzie se vyrábějí buď s kovovým profilem, anebo v celodřevěném provedení, které se těší ještě větší oblibě, neboť je zárukou dlouhé životnosti. Častým materiálem je lípa nebo dub. Luxusní dřevěné žaluzie se vyrábějí z exotických dřevin, jako je cedr, teak, anebo mahagon.

Vertikální provedení
Vertikální dřevěné žaluzie patří mezi významné estetické prvky v interiéru. Mají však i jiné přednosti. Díky vertikálnímu systému lamel nachází své uplatnění také v interiérech, kde použití horizontálních žaluzií není technicky možné.

Bambusové žaluzie
Další oblíbený materiál k výrobě žaluzií s přírodním vzhledem představuje bambus. Bambusové žaluzie jsou o něco levnější než dřevěné, ovšem při volbě kvalitního výrobce bývá estetický rozdíl často minimální. Více informací a fotografií žaluzií najdete na stránkách www.rolrols.cz

Nyní můžete soutěžit o poukázku na nákup žaluzií, rolet i jiného zboží na portálu www.UtulnyDum.cz